Gulyás Péter edző:
A tegnapi játéknapon Érd csapatát fogadtuk hazai pályán!
Előzetesen már figyeltük őket a tabellán elfoglalt helyük és az elért eredményeik miatt! Mivel előttünk foglaltak pozíciót és a gólarányuk is jobb volt, nem egyszerű mérkőzésre készültünk!
Ennek megfelelően igyekeztek a lányok már az első sípszót követően harcosak és kemények lenni! Úgy gondolom, hogy az első 10 percben pályára vitt határozott védekezés és kimagasló kapusteljesítmény meglepte őket! Az első perctől vezettünk végig és tartottuk a 2-3 gólos előnyt!
A játékunkban hullámvölgyek és sok hiba is előfordult, de a szív diadalmaskodott! A játék egészére jellemző volt az abonyi lányok fölénye! Harcosan, óriási akarattal lépett mindenki pályára és ennek meg lett az eredménye! Előnyünket növelni tudtuk a második játékrész végére így hat góllal felülmúltuk az Érd csapatát! Dicséret és gratuláció a lányoknak!