Vasárnap Csömörön lépett pályára a fiú U12-es csapatunk a Kovács László régióban!

Első mérkőzésünk Szigetszentmiklósi KSK II-es csapatával volt! Látva ellenfelünket bemelegítés közben szoros, és kiegyenlített mérkőzésre volt kilátás! Ennek ellenére nagyon álmosan kezdtük az első félidőt! Játékunkat inkább az egyéni megoldások jellemezték és nem csapatként küzdöttünk! Ennek eredménye passzív játék és kevés lőtt gól volt! A védekezésben is voltak hibák így ellenfelünk könnyű gólokat szerzett, ezzel gyorsan több gólos előnyhöz jutva! Első félidő vége és a második félidő eleje volt az az időszak ahol magunkra találtunk és ledolgoztuk a hátrányt, de már fordítani és átvenni a vezetést nem sikerült! Végeredmény: 23-14-es (9:9)vereség!

Második mérkőzés Csömör ellen! Már a kezdésen is látszott hogy más ütemben játszanak a fiaink! Gyorsabb és hatékonyabb volt a játékunk, így első perctől megszereztük a vezetést! A sorcserét követően ellenfelünk egy gyengédebb összeállítást tudott pályára küldeni így az előnyünk megtartása nem volt kérdéses! A félidő 3-12 -es vezetéssel zárult! A második játékrészt a nálunk eddig pihentebb játékosok kezdték! Csömör kezdő sora viszont hatékonyabban vezette a támadásait és 10 perc alatt izgalmassá tette a második felvonást! Zsinórban lőtték a gólokat, így ellenfelünk vérszemet kapott! A sorcserét követően viszont ismét visszaszereztük a vezetést és ezzel biztosítottuk be a győzelmet! Izgalmas mérkőzés volt! Végeredmény: Csömöri SSZN KFT – Abony 15-24 (3:12)