A 4. helyen álló serdülő csapatunk a 9. helyen álló VSK Tököl csapatával játszotta a bajnokság 14. fordulóját. A győzelem volt elfogadható csapatunktól. Az első félidőben még kissé idegesen és sok hibával játszottunk. Ez hozta a szoros 10:8-es félidei eredményt. A második játékrészben a kissé tartalékosan érkezett Tököl hamar elfáradt. Így el tudtunk szakadni, de csak 4 gólos előnyt tudtunk megtartani a mérkőzés végére. Későbbiekben sokkal nagyobb fegyelemmel kell játszanunk. A mérkőzés pozitívuma, hogy legfiatalabb játékosok bátor játéka tartotta meccsben a csapatot.

Abonyi KC – VST Tököl 21:17 (10:8)

Balogh M. (3), Brezvai L. (1), Fábián G. (4), Fekete T. (1), Földi T. (1), Hegedűs G. (1). Jánny D. (1), Komáromi M., Seres B. (1), Seres T. (4), Sulyok I. (2), Szűcs B., Varga Z., Vágó B. (2)

Hétméteres: 2-2; 5-2

Ifjúsági csapatunk szintén a 9. helyen álló Tököl csapatával játszott az elmúlt hétvégén. A csapat elé kitűzött cél érdekében, ezen mérkőzés is a kötelező győzelmek közé tartozott. Végig magabiztosan játszottuk játékunkat és mindenki játéklehetőséget kapott. A 18:12-es félidőt követően igen nagy fölénnyel zártuk a mérkőzést (37:23).Abonyi KC – VSK Tököl 37:23 (18:12)

Játékosok: Bagi N (8), Benyus M.(1), Brezvai L.(1), Földi T., Juhász Á. (3), Kelemen P.(2), Komáromi Z.(11), Seres T.(1), Szabó k. (4), Varga A.(6),
Kapus: Pintér L., Varga Z.

Hétméteres:2-0; 1-0

Felnőtt csapatunk bizakodva várta az újabb hazai mérkőzést. A 4. helyen álló Tököl csapatától sem lett volna lehetetlen pontot csenni. Az első félidei jó százalékos kapusteljesítmény ellenére, sajnos védekezésben nem találtuk az ellenszert a középső támadók ellen. A második játékrészben egy hajszálnyit tudtunk ezen javítani, de sajnos ez sem volt elég.  Támadásban legtöbb helyzetet szélsőinkre jött ki, de sajnos rendre belehibáztunk. Átlövéseinket könnyen hatástalanította a tököli védőfal. A 41. percben felcsillant a remény, mikor is 21:21-et mutatott az eredményjelző. Ellenfelünknél ekkor volt egy kis holt pont. Sikerült átvennünk a vezetést is (26:24), majd egy döntetlen állást követően (26:26) újabb 2 góllal vezettünk az 58. percben. Ezt sikerült elodáznunk és egy kiélezett, szoros mérkőzésen, drámai végjátékban végül osztoznunk kellett a bajnoki pontokon (28:28).

Játékosok: Benkucs Z.(5), Bugyi M.(2), Gulyás P., Ledacs-Kis R.(1), Matócsi I.(1), Mészáros L.(8), Nagy A., Nagy K., Rékasi R. (3), Szűcs B.(1), Újhelyi T.(7), Vujovic M., Vígh J.
Kapusok: Csernyik V., Medgyes G., Pál I.,

Mérkőzés eredményének alakulása: 5.p 3:1; 11.p. 3:6; 17.p. 9:8; 21.p. 11:9; 26.p. 11:13; 30.p. 14:16; 34.p. 15:18; 40.p. 19:20; 44.p. 21:21; 50.p. 23:24; 54.p. 26:24; 56.p. 26:26; 58.p. 28:26; 60. p. 28:28
Hétméteresek: 5-5; 4-4

Következő fordulóban a KIKI csapataihoz utazunk, egyértelműen a maximálisan elhozható pontokért!