Serdülő csapatunk az 5. helyen álló RÉV OKSI csapatával játszotta a bajnokság 12. fordulóját. Fontos pontokért zajlott az ütközet, hiszen ezen a mérkőzésen múlt a dobogós helyünk megtartása. Sajnos ez nem sikerült. RÉV a mérkőzés elejétől egy jó és magabiztos tempót diktált. Fiataljaink sajnos nem érezték mérkőzés tétjét és elengedték a győzelmet. Nem volt kellő fegyelem és koncentráció a csapatban és sajnos elvesztettük a mérkőzést 28:19-re (félidő 9:12)

Játékosok: Brezvai L.(1), Fábián G., Földi T.(1), Hegedűs G.(2), Komáromi M., Seres B. (1), Seres T.(5), Sulyok I.(4), Szűcs B. (3), Vágó B. (2)
Kapus: Varga Z.

Ifjúsági csapatunk számára egy könnyebb mérkőzés következett, ezúttal a Tiszakécske VSE csapata ellen, akik a tabella végén gyűjtögetik a pontokat. Mérkőzés kimenetelét illetően nem fért kétség, hogy csapatunk megőrzi veretlenségét a III. osztályú bajnokságban. Minden pont és győzelem segít és elszántságot ad Nagy Attila csapatának ahhoz, hogy a célként kitűzött, esetleges bajnoki cím hozzánk kerüljön.

Játékosok: Bagi N. (5), Benyus M. (3), Brezvai L. (1), Juhász Á.(2), Ollári Sz. (7), Kelemen P.(3), Komáromi Z. (13), Seres T.(1), Szűcs B. (2), Varga A. (5),
Kapusok: Pintér L., Varga Z. L.,

Felnőtt csapatunk a bajnoki babérokra törő RÉV TSC csapatát fogadta. A nem túl gólzáporos, de szoros mérkőzésen végül a vendég fölény érvényesült. Egy kiegyensúlyozott első félidőt követően a győzelem is levegőben volt részünkről. A mérkőzés eredményét meg tudtuk fordítani, de ez sem adott pluszt a csapatnak. A második félidő felénél (15:16) azonban elfáradtunk. Támadásban már szinte semmi nem jött össze, védőfalunk teljesen szétesett. Az első félidei támadásban, védekezésben, kapuban nyújtott remek teljesítményt nem tudtuk megújítani és végül hagytuk érvényesülni a papírformát. Így 17:24-es (9:10) győzelemmel továbbra is első a RÉV csapata, mi pedig visszacsúsztunk a 10. helyre.

Játékosok: Almási L., Benkucs Z., Bugyi M.(6), Gulyás P.,  Ledacs-Kis R.(1), Matócsi I., Mészáros L.(2), Nagy A., Nagy K., Ollári Sz., Rékasi R (4). Szűcs B.(2), Újhelyi T., Vujovic M.(2)   Kapusok: Csernyik V., Pál I.,

Mérkőzés eredményének alakulása: 6.p 3:2; 10.p 3:4; 16.p. 4:6; 21.p.5:8; 25.p. 8:8; 30.p. 9:10; 36.p. 12:12; 38.p. 14:13; 43.p. 15:17; 51.p. 15:20; 53.p. 16:20; 60. p, 17:24

Hétméteresek: 1-1; 1-0

Hétvégén, a tabellán csapataival előkelő helyet foglaló Pénzügyőr SE-hez utazunk! Mindenképp pontokkal szeretnénk hazatérni!